گفت‌وگوی آنلاین «تشکری هاشمی» و «امانی» با پرسنل شهرداری تهران

تشکری هاشمی : آنهایی که نیروهای شهرداری تهران را مازاد می‌دانند، « قیاس به نفس » می‌کنند

تشکری هاشمی : آنهایی که نیروهای شهرداری تهران را مازاد، بی‌سواد و کارنابلد می‌دانند و به این عزیزان اتهام می‌زنند، «قیاس به نفس» می‌کنند.
اشتراک گذاری
20 فروردین 1400
4896 بازدید
کد مطلب : 119

« سید جعفر تشکری هاشمی » و « ناصر امانی » دو نفر از معاونان شهرداری تهران در دوره مدیریت دکتر قالیباف از طریق اسکای روم با مخاطبان که بخش قابل توجهی از آنها رانیروهای شهرداری تشکیل می‌دادند، بعد از حدود ۴ سال گفت و گو کردند و به پرسش‌های تعدادی از آنها پاسخ دادند.

تشکری هاشمی در ابتدای این ارتباط زنده، با ابراز خوشحالی از گفت‌وگو با پرسنل شهرداری تهران گفت: آنهایی که نیروهای شهرداری تهران را مازاد، بی‌سواد و کارنابلد می‌دانند و به این عزیزان اتهام می‌زنند، «قیاس به نفس» می‌کنند.

وی با اعلام اینکه پرسنل شهرداری تهران شایستگی‌شان را به اثبات رسانده‌اند اما از ظرفیت‌شان استفاده مطلوب نشد و ۴ سال کنار گذاشته شدند،

تشکری هاشمی افزود: این عزیزان را شایسته اداره و مدیریت شهر می‌دانیم و اعتقاد داریم شهرداری تهران به مدیر وارداتی نیاز ندارد و مدیران این مجموعه باید از داخل همین مجموعه انتخاب شوند.

معاون اسبق حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تأکید بر اینکه اداره و مدیریت شهر، هم به افراد باتجربه و پیشکسوت، هم به جوانان باانگیزه و نخبه و هم به بانوان که ۵۰ درصد جامعه را تشکیل می‌دهند، نیاز دارد، خاطرنشان کرد: آنهایی که نه شهر و مسائل و مشکلات آن را می‌‌شناختند و نه سابقه کار مفید اجرایی داشتند، ۴ سال عمر شهروندان را هدر دادند.

تشکری هاشمی با اشاره به اینکه شهر، محل «آزمون و خطا» نیست و با استفاده از ظرفیت نیروهای شهرداری تهران، باید خاطرات بد ۴ ساله به فراموشی سپرده شده و شهر مجدداً به دوران اوج خود باز گردد،

وی اظهار کرد: انشاءالله با انتخاب دولت و شورایی جهادی و متخصص، موفقیت‌های بزرگی برای شهر و کشور رقم می‌خورد.

معاون اسبق توسعه منابع انسانی شهرداری تهران با بیان اینکه یک زمانی برای دفاع از این مرز و بوم و سازندگی شهر و کشور، «قرارگاه قدس» و «قرارگاه خاتم» را راه‌اندازی می‌کردیم اما الان برای توزیع مرغ، «قرارگاه مرغ» راه‌اندازی می‌کنند و این، وهن نظام است.

تشکری هاشمی تصریح کرد: در حال حاضر، افرادی اداره شهر و کشور را بر عهده دارند که حتی شایستگی کار ساده‌ای مانند توزیع منطقی مرغ بین مردم را نیز ندارند.

این مدرس دانشگاه با تأکید بر اینکه نه آنکه تحریم‌ها اثر نداشته باشند اما بی‌کفایتی مدیریت و مدیران ناکارآمد، غیر متخصص و صرفاً سیاسی، این شرایط سخت را برای مردم ایجاد کرده است.

معاون اسبق حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در مورد راهکار مبارزه با فساد نیز خاطرنشان کرد: اصلاح ساختار و استفاده از مکانیزم‌های ساختارمند، جلوگیری از اعمال نظرات فردی و تصمیمات سلیقه‌ای و استقرار سیستم نظارتی هوشمند از جمله سازوکارهای‌ مقابله با فساد است.

ناصر امانی، معاون اسبق برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورا وتوسعه منابع انسانی شهرداری تهران نیز در این گفت‌وگوی زنده، طی سخنان کوتاهی با تأکید بر لزوم حضور مؤثر در شبکه‌های ارتباطی، گفت: از نیروهای شهرداری تهران درخواست داریم تا همچون افسران عملیاتی در فضای مجازی حضور مؤثر داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *